Відбулося чергове засідання Вченої ради університету

P1017484 min30 травня 2019 року в НЛТУ України відбулося чергове засідання Вченої ради університету, на якому було розглянуто низку важливих питань.

Заслухавши та обговоривши першу доповідь на порядку денному завідувача кафедри інформаційних технологій, д.т.н., професора Соколовського Я.І. та доцента кафедри інформаційних технологій Сторожука О.Л. “Про єдине інформаційне середовище університету та стан готовності структурних підрозділів до підготовки здобувачів вищої освіти за дистанційною формою навчання”, Вчена рада відзначає, що на виконання пункту 2.7 наказу МОН України “Про затвердження Положення про дистанційне навчання” від 25.04.2013 року № 466, п. 7.2 Положення про організацію навчального процесу за дистанційною формою у Національному лісотехнічному університеті України та наказу ректора від 31.12.2015 року № 240 в структурних підрозділах університету здійснюються заходи із запровадження підготовки здобувачів вищої освіти за дистанційною формою навчання.

Про Положення про оцінювання результатів навчання студентів Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України” та Положення про планування та облік роботи науково-педагогічних працівників Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України” доповів проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, доцент Борис М.М.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Адамовський М.Г. доповів про Порядок проведення конкурсного відбору під час заміщення         вакантних посад науково педагогічних працівників у Державному вищому   навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.

Про розгляд справи ліцензування спеціальності 131 “Прикладна механіка” розказав директора Навчально-наукового інституту інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, професора Ребезнюка І.Т.

Далі було заслухано доповідь художнього керівника Народного ансамблю танцю “Полонина” НЛТУ України Коваль О.М про відрядження делегації університету (Народного ансамблю танцю “Полонина” НЛТУ України) до Трансільванського університету (м. Брашов, Румунія) в рамках міжнародного культурного обміну.

Про рекомендацію до друку рукописів підручників, навчальних посібників, монографій та випусків № 5 і № 6 тому 29 фахового видання “Науковий  вісник НЛТУ України” за 2019 рік доповів директори ННІ, завідувачі кафедр, керівник редакційно-видавничого відділу Калинюк А.Т.

Юлія Гербут

Last modified on Вівторок, 11 червня 2019 23:00