Щорічний фестиваль «Весна Лісотехніки 2019»

P1017290 min«Весна Лісотехніки» – це щорічний фестиваль, де кожен інститут показує цілісну театральну постановку. Це захід, що сприяє розвитку творчості серед студентів, який переверне ваші уявлення про студентську самодіяльність.

Шоу, яке відбулося 28 травня 2019 року в Палаці культури ім. Гната Хоткевича, оцінювало журі у складі:

Роман Цудний, студентський віце-мер Львова

Анна Чорна, учасниця багатьох всеукраїнських та міжнародних співочих конкурсів

Назар Корнійчук, голова народного дому НЛТУ

Тарас Харитоненко, колишній активіст та учасник багатьох конкурсів КВН та ліг сміху

Голова журі - Кисіль Богдан, голова профкому студентів НЛТУ

Вже третій рік поспіль команда ІМАКІТ відкривала фестиваль. Механіки ніколи не брали кількістю, а цього року вони здивували. На сцену вийшло не те щоб мало студентів, їх було дуже мало. Та механіки не привикли здаватися, вони не бояться труднощів і тут вони не розгубилися. Команда підготувала бліц полотно під назвою «Інваліди розумової праці». Три хлопці підготували інтенсивний блок мініатюр та жартів, який підсилили драйвовою піснею «Поліна».

Команда ІЛСПГ підготувала захоплююче полотно, яке назвала «Подорож у часі». Гості свята разом із лісогосподарями побували на з’їзді КПРС, на якому обговорювали відкриття нового корпусу НЛТУ. Гострі але влучні жарти про університет дуже сподобалися глядачам і як винагороду вони подарували гучні оплески учасникам. В кінці свого виступу лісогосподарі наголосили, що перемога – не головне. Головне – що ми є велика сім’я, сім’я НЛТУ.

Концертний зал перетворився на Хогвартс завдяки команді ІЕЕМ, адже вони підготували інтригуюче полотно під назвою «Пригоди Гаррі Поттера». У власній школі чарів та чаклунства економісти заборонили називати Лісотех бурсою. Вони влаштували справжній бій добра і зла, під ультрафіолетове світло, в якому перемогло кохання. Економісти підсумували свій виступ словами про батьківську любов: «Мама і тато – такі прості слова, але переповнені любов’ю. Давайте,  будемо більше цінувати і любити наших батьків!».

Власне шоу знімала команда ІДКТД, яка підготувала дивовижне полотно назване «Шоу починається». Технологи обирали між коханою людиною і справою життя, у їхньому випадку  це написання сценаріїв. Звичайно, що вибір впав на кар’єру, проте велике щастя їм випало – зробити ще один вибір. І знову технологи вибрали сценарії, однак цього разу обрали сценарії, які будуть писати спільно із коханими. На завершення виступу дівчата виконали акапельно кілька українських народних пісень, чим приємно здивували глядачів.

1 місце – команда ІЕЕМ

2 місце – команда ІДКТД

3 місце – команда ІЛСПГ

4 місце – команда ІМАКІТ

Кращий СТЕМ – команда ІЕЕМ

Кращий ВІА – команда ІДКТД

Кращий танець – команда ІДКТД

Краще сучасне оформлення - команда ІДКТД

Кращий режисер постановник - Назар Мартиновський (команда ІЕЕМ)

Кращий фрістайл – Дарія Шинкаренко (команда ІЕЕМ)

Кращий актор – Тарас Яремій (команда ІЛСПГ)

Краща акторка – Анна Шепель (команда ІДКТД)

Кращий вокал – Катерина Кравчук (команда ІДКТД)

«Це була моя остання весна і знову не вдалось перемогти. На жаль, не змогли в повній мірі підготуватись, щоб взяти першість, та попри все я задоволений нашим виступом. Зал був дуже «теплий» і відчувалась підтримка. Сподіваюсь, що побачусь ще з глядачем НЛТУ» – емоційно зазначив студент ІЛСПГ Тарас Яремій.

«Ну а що тут можна сказати. Ми задоволені, ми віддихнули, взяли "перше місце". А іншим інститутам "удачі" в подальшому» – з посмішкою сказав студент ІМАКІТ Петро Кушлик.

«Весна лісотехніки – це для мене свято університетської сім‘ї. З року в рік ми наполегливо працюємо для того, щоб показати всі фарби активного студентського життя. Мені було надзвичайно цікаво і весело працювати з найкрутішою командою активу ІДКТД, які завжди підтримували та допомагали мені від написання слів до створення декорацій. Виступаючи, на сцені та за кулісами панував справжній командний дух та драйвовий настрій, а справжнє щастя, ми відчули коли побачили зал, який аплодував нам стоячи. Я щиро дякую всім, хто був залучений до організації Весни лісотехніка 2019. Дякую командам інших інситутів за достойні та якісні виступи, а також нашим гостям та журі за теплий прийом», – розказав студент ІДКТД Максим Вінтонів.

«В ролі журі було незвично, емоцій було повна кишеня і ще трошки. Команди заставили, при обговоренні результатів, трохи спорити, але надіюсь що результати справедливі. Весна вдалась на славу. І на наступний рік буде ще краще. Багато позитиву. Думаю студенти набралися наснаги на закінчення сесії і не тільки. Сподобався кубок. Як казав Богдан: "Він буде подорожувати кожного року від переможця до переможця". Це дуже класно. Також сподобався гумор, всі команди показали щось цікаве і вже з роками набуте щось своє» – наголосив член журі Назар Корнійчук.

Дякуємо спонсорам, організаторам і учасникам за «Весну Лісотехніки 2019». Особливе дякую хочеться сказати командам за цьогорічний рівень жартів. Надзвичайно приємно, що студенти-лісотехніки підтримують made in Ukraine. Приємно, що пошлості було зовсім трошки і не було «брудних» жартів про НЛТУ, це свідчить про те, що ми любимо і готові захищати своє рідне. Адже універ чи країна то є ми – студенти, працівники, а головне люди.

Юлія Гербут

Last modified on Вівторок, 11 червня 2019 23:00