Отримай якісну освіту

У НЛТУ України відбулася олімпіада "Механічна інженерія"

P101675516 травня 2019 року у Національному лісотехнічному університеті України відбулася олімпіада з фахових дисциплін для випускників коледжів зі спеціальностей 131 «Прикладна механіка» і 133 «Галузеве машинобудування».

З вітальним словом до присутніх урочисто відкрили олімпіаду в залі засідань Вченої Ради університету перший проректор НЛТУ України професор Микола Адамовський та директор ННІ ІМАКІТ професор Ігор Ребезнюк.

Метою олімпіади є популяризація спеціальностей, стимулювання творчого самовдосконалення та реалізації здібностей талановитих студентів, підвищення зацікавлення до поглибленого вивчення фахових дисциплін, а також залучення обдарованої молоді до навчання в НЛТУ України для здобуття освітнього ступеня бакалавра.

Учасниками олімпіади були випускники Закарпатського лісотехнічного коледжу, Новороздільського політехнічного коледжу, Кременецького лісотехнічного коледжу, Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя,  Коломийського політехнічного коледжу та Львівського ВПУ № 20.

Переможці олімпіади нагороджені відповідними грамотами, а студенти, що не увійшли в трійку призерів – дипломами учасників олімпіади.

Last modified on Вівторок, 11 червня 2019 23:02

Телефон довіри

Телефон довіри: 258-42-56
258-42-31
Уповноважений з антикорупційної діяльності
067-301-98-22

цікаві пропозиції

Клуб практичної психології

Основна мета - дати можливість студентам краще пізнавати себе, вміти правильно реагувати на внутрішні та зовнішні конфлікти, знати як "працюють" психологічні особливості людей з якими вони будуть зустрічатись, працювати чи будувати стосунки.

Окрім того, пропонуємо надання психологічних консультацій (анонімність та конфіденційність гарантуємо).

Олександра Шикула, доцент, к.ф.н. психолог-консультант в напрямку короткотермінової терапії спрямованої на розв’язок (BSFT)

Контактний тел.: 0677764467 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Кафедра філософііі, соціології та культурології