915-17травня 2019 року в Одеському національному економічному університеті проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Менеджменту інноваційної діяльності" спеціальності 073 «Менеджмент».

Національний лісотехнічний університет України представляли студенти ОПП «Менеджмент ЗЕД», які показали дуже хороші знання, вміння аналізувати і формувати висновки, що було високо оцінено компетентним журі.

За результатами студентка гр. МЗЕД-51м Антосевич Софія здобула 3 місце й була нагороджена дипломом ІІІ ступеня, студентка гр. МЗЕД-41 Надич Христина нагороджена грамотою у номінації «За вміння планувати інноваційні процеси», студентка гр. МЗЕД-41 Шиманюк Христина нагороджена грамотою у номінації «Менеджер-координатор»

Загалом у конкурсі взяли участь 77 студентів з понад 30 навчальних закладів усієї України. Географія учасників охоплювала 13 регіонів, серед яких: Київ, Дніпро, Дрогобич, Івано-Франківськ, Краматорськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Тернопіль, Харків, Черкаси,

8Оцінювання конкурсних завдань здійснювалось кваліфікованими членами журі, відомими фахівцями у сфері менеджменту інноваційної діяльності з провідних університетів України. До складу журі також входила доцент кафедри менеджменту ЗЕД Національного лісотехнічного університету України Максимець О.В.

Дякуємо викладачам кафедр Інституту екологічної економіки та менеджменту, а особливо кафедрі менеджменту ЗЕД нашого університету за високий рівень підготовки студентів!

Last modified on Понеділок, 20 травня 2019 08:02