У НЛТУ України відбулася олімпіада "Деревообробні та меблеві технології"

P1016800Сьогодні, 16 травня 2019 року у Національному лісотехнічному університету України відбулася олімпіада зі спеціальності "Деревообробні та меблеві технології" для випускників коледжів.

Урочисте відкриття олімпіади пройшло у залі засідань Вченої Ради університету. З вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор, професор Микола Адамовський та директор ННІ ДКТД, професор Володимир Маєвський.

Метою олімпіади є популяризація спеціальності «Деревообробні та меблеві технології», стимулювання творчого самовдосконалення і реалізації здібностей талановитих студентів, підвищення зацікавлення до поглибленого вивчення фахових дисциплін, а також залучення обдарованої молоді на навчання в НЛТУ України для здобуття освітнього ступеня бакалавра.

В олімпіаді взяли участь випускники коледжів: Кременецький лісотехнічний коледж, Житомирський технологічний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури, Коломийське ВПУ №14, Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка», Технологічний коледж ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”, Закарпатський лісотехнічний коледж ДВНЗ "Національний лісотехнічний університет України", Малинський лісотехнічний коледж.

Юлія Гербут

Last modified on Четвер, 16 травня 2019 14:39