Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

titleCтуденти Освітньої програми менеджмент ЗЕД, групи МЗЕД-11 Роксолана Бойко та Іван Антосевич, переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», успішно представили НЛТУ України на ІІ етапі, який проходив з 22 по 24 квітня 2019 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.

Загалом в олімпіаді прийняли участь студенти 1-4 курсів, які стали переможцями І етапу Олімпіади, що проводився у вищих навчальних закладах України, в яких вони навчаються. Були присутні понад 60 учасник з понад 35 вищих навчальних закладів України з таких міст як Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ,  Полтава, Вінниця, Тернопіль, Одеса, Дніпро, Суми, Житомир, Умань.

Національний лісотехнічний
університет України