31 травня - 1 червня - Всеукраїнський форум до Дня захисту дітей «Дитина у тривожному середовищі: розвивальні і відновлювальні практики»

17426037 741338359379777 1931682119561997643 nМета форуму: актуалізація проблеми створення дружнього середовища для дитини на рівнях сім’я – громада – держава
Спікери: українські наукові та громадські діячі; спеціалісти в галузі дитячої соціально-психологічної та соціально-педагогічної практики.

Ми запрошуємо: викладачів та студентів фаху «соціальна робота», «соціальна педагогіка», «психологія»; представників громадських та державних організацій і установ.

Програма Форуму:

✔️ 31 травня (п’ятниця)
Дискусійні панелі:
1. Створення інклюзивного середовища в освітньому закладі: злам стереотипів
2. Насильство щодо дитини: причини, наслідки, шляхи подолання запобігання та протидії
3. Батьківські компетенції у сучасному світі стосунків і виховання
Креативно-фасилітативна сесія на тему: Інклюзивний простір в навчальному закладі: від ідеї до реалізації
Прогулянка річковим трамваєм (для бажаючих, додатково коштує 100-150 грн.)

✔️ 1 червня (субота)
1. Виїзна сесія. Демонстрація розвивальних і відновлювальних практик із залученням дітей (на території одного із музеїв м. Києва).
2. Закриття Форуму. Прийняття резолюції.
У програму Форуму включено презентацію нової магістерської програми «Соціальна інклюзія» (заочна форма), що стартує з 1 вересня 2019 року.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/o2xWATTpzEaq2kUa9
Сплата організаційного внеску становить 155 грн. і включає в себе оплату програми конференції, кави-брейк і є обов’язковою для всіх учасників конференції (окрім студентів).
Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Матеріали конференції буде опубліковано у двох виданнях:
✅ У фаховому виданні «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія «Соціальна робота». Статті можуть бути опубліковані англійською мовою (за необхідності надаємо послуги перекладу - за додаткову оплату).
✅ У збірнику матеріалів Форуму (електронний варіант), до якого буде прийнято тези обсягом 3 сторінок без анотацій, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, список використаних джерел – до 5 пунктів.
Статті необхідно надіслати до 15 травня 2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Оргкомітет залишає за собою право не друкувати матеріали, якщо вони не відповідають вимогам або тематиці форуму, а також за умов відсутності підтвердження оплати.

Адреса організаційного комітету Форуму: "Дитина у тривожному середовищі: розвивальні і відновлювальні практики"
Україна, 03150, Київ, 150,
Проспект академіка Глушкова, 2а (ст. метро «Виставковий центр»)

Контактні дані:
✔️ Відповідальний секретар роботи конференції:
Грінчук Владислава Сергіївна – асистент кафедри
✔️ Заїка Олександра – лаборант кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки
тел. кафедри: +38(044)521-32-64, конт.тел.(063)-730-81-52

Національний лісотехнічний