Університет дружній до осіб з особливими освітніми потребами

k1 pandusКожна людина, незалежно від стану здоров’я, наявності фізичного чи інтелектуального порушення, має право на одержання освіти, якість якої не різниться від якості освіти звичайних людей.

Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобувати її за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього закладу.

 

В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію дітей, яка забезпечує однакове ставлення до всіх людей, але створює спеціальні умови для дітей з особливими потребами.

Для студентів з особливими освітніми потребами, які не мають можливості відвідувати заклад вищої освіти, Національний лісотехнічний університет України активно впроваджує дистанційну форму навчання. Діяльність якої забезпечує Центр дистанційного навчання та післядипломної освіти на базі Віртуального навчального середовища НЛТУ України.

Для студентів з особливими освітніми потребами, які мають захворювання опорно-рухового апарату але відвідують університет, Навчально-матодичний відділ складає розклад занять таким чином, щоб аудиторні заняття (лекції, практичні, лабораторні) проходили в навчальних корпусах, обладнаних пандусами та ліфтами або лише на першому поверсі іншого навчального корпусу без ліфту.

Юлія Гербут

Адреса

Національний лісотехнічний 
університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, м.Львів, 79057
тел.: (032) 237 80 94, 237 79 88
E-mail: nltu@ukr.net

JoomShaper