Круглий стіл на тему: «Працевлаштування в лісовому секторі: проблеми та можливості»

P1016252У середу, 17 квітня, в Національному лісотехнічному університету України відбувся круглий стіл у форматі панельної дискусії на тему: «Працевлаштування в лісовому секторі: проблеми та можливості». Чимало студентів, аспірантів та викладачів прийшли послухати та задати питання спікерам, які є випускниками Національного лісотехнічного університету України, а саме:

Динька Павло Кузьмович – директор навчально-наукового інституту Екологічної економіки і менеджменту Національного лісотехнічного університету України

Дайнека Анатолій Михайлович – начальник Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства

Мельник Володимир Миколайович – генеральний директор Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс»

Кисіль Богдан Васильович – начальник відділу економіки і фінансів Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства

Косовський Антон Петрович – директор Державного підприємства «Рава-Руське лісове господарство»

Кожушко Микола Петрович – головний бухгалтер Державного підприємства «Жовківське лісове господарство»

Безрукий Любомир Ігорович – головний інженер Державного підприємства «Болехівське лісове господарство»

Модератор – завідувач кафедри менеджменту організацій і адміністрування Національного лісотехнічного університету України доц. Головко Андрій Андрійович.

Доповідачі поділилися власною історією успіху. Розказали позитивні і негативні сторони професії та цікаві історії, які тряплялися з ними під час просування на службі. Також дали практичні поради студентам, щодо професійної кар’єри. Спікери закликали старанно вчитися, адже часто згадують своїх викладачів і дякують їм за здобуті знання в університеті. Вони наголосили, що Лісотехнічний університет дає надзвичайно сильну базу знаннь, яка буде хорошим фундаментом у майбутній кар’єрі.

Юлія Гербут

Адреса

Національний лісотехнічний 
університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, м.Львів, 79057
тел.: (032) 237 80 94, 237 79 88
E-mail: nltu@ukr.net

JoomShaper