В університеті пройшла щорічна олімпіада з програмування

P1015412В середу, 27 березня на кафедрі інформаційних технологій НЛТУ України відбулася щорічна університетська олімпіада з програмування. Всі бажаючі перевірити свої знання у сфері програмування зібралися в аудиторіях кафедри для виконання конкурсних завдань.

Головною метою олімпіади є надання студентам можливості продемонструвати свою майстерність у мистецтві розроблення алгоритмів і програм на високому рівні. Олімпіада сприяє мотивації студентів до напруженої самостійної роботи з підвищення свого професійного рівня у галузі програмування, підвищенню рівня знань студентів у галузі інформатики, дискретної математики, математичної логіки, розроблення ефективних алгоритмів і програм, а також дозволяє виявляти і підтримувати обдаровану студентську молодь.

За результатами виснажливих трьох годин змагання місця розприділились так:

1 місце – Дель Ріо Альбречет Крістіна, КН-41;

2 місце – Манджуля Давид, КН-31 ,

3 місце – Волинець Євген, КНс-21.

За результатами олімпіади сформовано команди Національного лісотехнічного університету України для участі в 1-му турі Міжнародної олімпіади з програмування ACM-ICPC.

Організатори олімпіади – доценти кафедри інформаційних технологій, к.т.н. Володимир Шаманський, к.т.н. Світлана Яцишин, к.ф.-м.н. Юрій Процик.

Бажаємо нашим командам успіхів та гідного конкурента.

Юлія Гербут

Національний лісотехнічний