Участь студентів НЛТУ в олімпіаді з менеджменту у КНТЕУ

54c44ca22679dc499f9b1bd0921a187921 березня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 073 "Менеджмент" ("Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності").

В конкурсі взяли участь 58 студентів з 22 різних навчальних закладів усієї України. Географія учасників охоплювала 10 регіонів, серед яких: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Суми, Одеса,  Миколаїв.

Оцінювання конкурсних завдань здійснювалось кваліфікованими членами журі, відомими фахівцями у сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності з Київського національного торговельно-економічного університету, Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” ім. Ігоря Сікорського, Національного авіаційного університету, Національного університету харчових технологій, Одеського національного економічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Тернопільського національного економічного університету, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, а також Національного лісотехнічного університету України (завідувач кафедри менеджменту ЗЕД к.е.н.,доц. Матвеєв М.Е.)

ab8befe3f62b65b3ff5a453181e34c33Студенти кафедри менеджменту ЗЕД НЛТУ України: на рівні магістра Софія Антосевич, на рівні бакалавра Христина Надич та Владислав Ковальський успішно виступили й були нагороджені грамотами.

Завідувач кафедри менеджменту ЗЕД доц. Матвеєв М.Е. разом з науковцями вищезазначених закладів вищої освіти та практиками взяв участь у всеукраїнському круглому столі «Зовнішньоекономічна діяльність України за умов формування національного бренду», який прийшов 21 березня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті, й представив доповідь на тему «Експорт продукції деревообробних підприємств в умовах дії угоди про асоціацію між Україною та ЄС»

Дякуємо викладачам кафедри менеджменту ЗЕД нашого університету за високий рівень підготовки студентів!

Last modified on Вівторок, 26 березня 2019 10:29