Студенти НЛТУ України переглянули фільм «Таємниці генія Шевченка»

kinovechir shevchenka Днями в Національному лісотехнічному університеті України пройшов перегляд фільму «Таємниці генія Шевченка». Кінотеатром слугувала кімната в 4 гуртожитку Національного лісотехнічного університету України. Нагадаю, що в стінах нашої Альма матер вже проводили кіноперегляди у конференц-залі та під відкритим небом, а саме на території Студентського храму Св. Володимира.

Про місце проведення та мету кіноперегляду розказав організатор заходу Назарій Корнійчук, директор Народного дому НЛТУ України.

Чому вирішили саме в гуртожитку проводити такий захід?

Фільм являє собою хронологію життя Шевченка і затягує глядачів майже на три години перегляду. Розумію, що студенти не зможуть так довго сидіти в конференц-залі чи на вулиці на холоді, тому потрібно було забезпечити комфорт та зручність для них.

kinovechir shevchenka 4З якою метою організовано кіноперегляд?

Переглянув фільм і дізнався дуже багато нового для себе. Хочу щоб студенти також побачили як жив і творив Геній Шевченко, адже ця тема зараз дуже актуальна. Саме зараз проходять Шевченкові дні в нашому університеті. Користуючись нагодою, запрошую студентську молодь та викладацько-професорський склад 27 березня на Шевченківський вечір в конференц-зал.

Чи вдоло пройшов захід?

Глядачів було небагато, але ті хто хотів дізнатися щось нове, цікаве прийшли і я надіюсь, не пошкодували. В хорошій компанії було ще цікавіше переглядати фільм і декілька раз переосмислювати про те, як люди жили в ті часи. Які проблеми переслідували тоді людей, котрі любили неньку Україну. Всім раджу переглянути фільм «Таємниці генія Шевченка», в ньому можна побачити багато цікавого і дізнатись багато нового для себе.

Юлія Гербут

Last modified on Вівторок, 26 березня 2019 10:53