30 вересня 2021 - Дедлайн подачі документів для участі у тренінгу Програми балтійського університету для аспірантів

До уваги аспірантів НЛТУ України!

До 30 вересня 2021 р. триває подання заявок для участі у тренінгу Програми балтійського університету для аспірантів (окрім аспірантів 1-го року навчання).

Програма тренінгу включає презентацію дисертаційного дослідження,  індивідуальні консультації з експертами, розвиток навичок академічного письма.

Тренінг планується проводити очно, 24-28 листопада 2021 р. Рогов, Польща.

Участь у тренінгу безкоштовна і включає покриття витрат на харчування та проживання. Аспіранти НЛТУ неодноразово брали участь.

Галузі знань: Інженерія, суспільні науки (економіка включно), науки про довкілля.

Звертаємо також увагу, що у попередні роки за результатами участі у тренінгу видавався збірник тез (Books of abstracts).

Деталі у додатку.

Last modified on Вівторок, 07 вересня 2021 16:40