187 Деревообробні та меблеві технології

Випускники є фахівцями з технології лісопиляльного, меблевого, столярно-будівельного, тарного виробництв, сушіння і захисту деревини, дерев'яного домобудування, проектування процесів деревооброблення та виробів з деревини. Навчання зацією прогрмою дає можливість студентам-бакалаврам отримати поглиблені знання з фахових дисциплін та набути практичного досвіду з використання прогресивних матеріалів, конструювання та розроблення сучасних технологічних процесів з виготовлення меблевих виробів. Фахівці за даною спеціалізацією зможуть працювати як на сучасних меблевих виробництвах, так і створювати власні виробництва із виготовлення різноманітних меблевих виробів. Навчання на даній спеціалізації дозволить майбутньому фахівцю отримати досвід роботи на передових вітчизняних і закордонних меблевих підприємствах. Це велика перспектива для самореалізації, що супроводжується матеріальними і творчими здобутками.

Деревооброблювальні технології

ОПП ""Деревообробні та меблеві технології" - БАКАЛАВР